459 ₴/кв.м
Показати оптові ціниКовролін Betap Lion - це високоякісне покриття для підлоги від надійного виробника Betap з Нідерландів. Його особливості та переваги роблять його привабливим вибором для різних приміщень.
Ковролін Betap Lion є ідеальним рішенням для тих, хто шукає стійке, функціональне та затишне покриття для підлоги. Завдяки своїм особливостям та легкому догляду, він створить комфортну та безпечну атмосферу в будь-якому інтер'єрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betap |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Антистатичність | Так |
| Вага ворсу | 400 г/м2 |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Загальна вага килимового покриття | 1.24 кг/кв. м |
| Клас зносостійкості | 31 |
| Колір | Темно-сірий |
| Основа килимового покриття | Джутова |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Технологія виробництва килимового покриття | Тафтинговий |
| Тип ворсу | Петельний |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина килимового покриття | 6 мм |
| Ширина | 4000 мм |
| Щільність ворсу | 400 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина рулону | 400 см |