449 ₴/кв.м
Показати оптові ціниШтучна трава Petit Dakar 10, виробництва Orotex із Бельгії. Це колекція штучної декоративної трави, призначеної для створення зеленої газонної поверхні на відкритому повітрі.
Трава виготовлена з поліпропілену, який має високу стійкість до ультрафіолетових променів, а також до механічних та хімічних впливів. Висота ворсу становить 9 мм, а загальна висота – 10 мм. Загальна вага г/м. складає 830 грам.
Рулони цієї трави представлені у двох розмірах: 4 м та 2 м завширшки, з довжиною рулону 25 метрів. Основа трави виготовлена з латексу та має дренажні отвори.
Ця трава виробляється тафтинговим методом та призначена для декоративного використання. Вона ідеально підходить для створення зеленої газонної поверхні на відкритому повітрі без необхідності витрачати час на її підтримку та догляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orotex |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Щільність ворсу | 360 точок/кв. м |
| Висота ворсу | 9 мм |
| Антистатичність | Так |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Основа килимового покриття | Бітумна |
| Загальна вага килимового покриття | 0.83 кг/кв. м |
| Протиковзання | Так |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина килимового покриття | 10 мм |
| Ширина | 4000 см |
| Ширина рулону | 400 см |
| Вага ворсу | 430 г/м2 |
| Технологія виробництва килимового покриття | Голкопробивний |
| Безкоштовна доставка | 7500 грн |