


367 ₴/кв.м
Показати оптові ціниКовролін Betap Galaxy - це надійне та стильне покриття для підлоги, яке відповідає вимогам якості та естетики. Завдяки його властивостям, легкому догляду та високоякісному матеріалу, він стане ідеальним вибором для вашого інтер'єру, надаючи затишок та комфорт у приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betap |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Антистатичність | Так |
| Вага ворсу | 500 г/м2 |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Загальна вага килимового покриття | 1.175 кг/кв. м |
| Клас зносостійкості | 22 |
| Колір | Зелений |
| Основа килимового покриття | Повстяна |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Технологія виробництва килимового покриття | Тафтинговий |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина килимового покриття | 8.5 мм |
| Ширина | 4000 мм |
| Щільність ворсу | 500 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина рулону | 400 см |