


405 ₴/кв.м
Показати оптові ціниКолекція Titan - це втілення стилю і функціональності для вашого інтер'єру. Ця унікальна покрівля поєднує в собі сучасний дизайн та високу якість матеріалів, створюючи ідеальну атмосферу в будь-якому приміщенні. Незалежно від того, чи плануєте ви оновити кімнату, кухню, спальню, дитячу кімнату чи коридор, колекція Titan стане вдалим вибором для вашого проекту.
Колекція Titan підходить для різних приміщень, включаючи гостьову кімнату, кухню, спальню, дитячу кімнату та коридор. Цей ковролін створений, щоб перетворити ваш інтер'єр у стильне і комфортне місце.
Почніть з Titan від Timzo і зробіть свій інтер'єр неперевершеним!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timzo |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Антистатичність | Так |
| Вага ворсу | 380 г/м2 |
| Висота ворсу | 4 мм |
| Загальна вага килимового покриття | 1.36 кг/кв. м |
| Клас зносостійкості | 22 |
| Колір | Бежевий |
| Основа килимового покриття | Повстяна |
| Протиковзання | Так |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Технологія виробництва килимового покриття | Тафтинговий |
| Тип ворсу | Петельний |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина килимового покриття | 6.5 мм |
| Щільність ворсу | 380 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина рулону | 500 см |