630 ₴/кв.м
Показати оптові ціниПредставляємо вам штучну траву Orotex Golf - ідеальний вибір для створення затишного та доглянутого газону без зайвого турбот. Завдяки своїй вишуканій конструкції та високоякісним матеріалам, ця штучна трава стане відмінним рішенням для вашого саду, балкона чи внутрішнього простору.
Характеристики:
Переваги:
З штучною травою Orotex Golf ваш сад або внутрішній простір набуде нового вигляду, що буде радувати вас та ваших гостей протягом багатьох років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orotex |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага ворсу | 925 г/м2 |
| Висота ворсу | 11 мм |
| Довжина | 25000 см |
| Загальна вага килимового покриття | 1.55 кг/кв. м |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Основа килимового покриття | Бітумна |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Технологія виробництва килимового покриття | Голкопробивний |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина килимового покриття | 12 мм |
| Ширина | 4000 см |
| Ширина рулону | 400 см |
| Щільність ворсу | 925 точок/кв. м |