


398 ₴/кв.м
Показати оптові ціниКовролін Betap Galaxy - це продукт від відомого виробника Betap, який має довгий досвід у виробництві високоякісних покриттів для підлоги. Цей ковролін відзначається стійкістю та естетичним виглядом, що додасть затишку вашому приміщенню.
Ковролін Betap Galaxy - це надійне та стильне покриття для підлоги, яке відповідає вимогам якості та естетики. Завдяки його властивостям, легкому догляду та високоякісному матеріалу, він стане ідеальним вибором для вашого інтер'єру, надаючи затишок та комфорт у приміщенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Betap |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Антистатичність | Так |
| Вага ворсу | 500 г/м2 |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Загальна вага килимового покриття | 1.175 кг/кв. м |
| Клас зносостійкості | 22 |
| Колір | Бежевий |
| Склад ворсу | поліпропілен |
| Технологія виробництва килимового покриття | Тафтинговий |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Тип килимового покриття | Рулон |
| Товщина килимового покриття | 8.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основа килима | Повстяна |
| Ширина | 3000 см |
| Ширина доріжки | 300 см |
| Щільність ворсу | 500 точок/кв. м |